Wymiana szybki iPhone 7przez wiele lat, ekran iPhone'a prace naprawcze {w rzeczywistości | staną się byciem stopniowo skomplikowany . Na początku może to być kwestia czy części obudowy, która przesunięta była z przodu lub z tyłu. Ale , jako wyświetl pojęty laminowany, jako biometryczny wymagany bezpiecznie sparowany sprzęt części, jako większy gamuts wymagany prywatny kalibracja kolorystyczna, ponieważ 3D Touch oznacza to potrzebować być dostosowany dla 3D dokładnie , gdzie dotknąłeś, i jako bardziej zaawansowany jednostki wykrywające wymagane bardziej wymagający wyrównanie , o wiele więcej pracy { musiałem zrobić coś, aby pewności wysokiej jakości naprawy.

Tyle tak naprawdę, Apple faktycznie sprzęt urządzenia zainstalowane we wszystkich placówkach handlowych obszarach i akredytowanych centra do job znacznie lepiej i szybciej niż typowa ludzka.

Serwis iPhone

Napraw ekran iPhone'a procedure należy do firmy Apple continuous efforters to better secure clients a środowisko jednak czyni gwarancje , które nie simply działają lepsze Homepage jednak trwają dłużej. {Wszystko | cokolwiek] z iOS 12 obsługą wszystkich iPhone'ów wracając do piątki, do alchemii - wzmacniającej silniej formy aluminium, stal i szkło, aby prace naprawcze coraz znacznie łatwiejsze i bardziej niedrogie .

To przenieś nie zadowolić wszyscy. "Prawo do naprawy" jest skomplikowane , typowo kontrowersyjne issue . Nie mówię o rozmowach o mówieniu o skrajnościach po obu stronach-- osoby, którzy chcą (lub chcą) przyciągnąć uwagę lub sprzedać swoje rzeczy poprzez informując ciebie wszystko {powinien | musi | trzeba | być hermetycznie zapieczętowane lub na przeciwległym końcu wydymany poza dwa razy wielkością i wagą, dzięki czemu możesz {wejść tam akt z ich {kosztownym | kosztownym | drogim) lego. Rozmawiam o rozmowach o mówieniu o osobach, którzy po prostu mieć części wysokiej jakości łatwo dostępne w niedrogi w budżecie ceny , dzięki czemu mogą zachować swoje rzeczy i zachować bezpieczeństwo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *